"Підтримати"
Новини
Всі новини

Реактивні ранці JetPack Aviation все частіше закуповують військові. Вражаючі кадри

Каліфорнійська компанія JetPack Aviation (JPA) вже багато років створює і експлуатує реактивні ранці з великою тривалістю польоту. Компанія оголосила про свої перші продажі реактивних ранців: двох одиниць JB-12, які були продані по 400 000 доларів США за штуку «невідомому військовому замовнику в Південно-Східній Азії», пише Building-tech.

Нинішня модель JB-11, використовує по три невеликі турбіни Jetcat з кожного боку. Форсунки мають трикутну форму, а не лінію. Він має потрійне дублювання, від нових бортових комп'ютерів до реактивних двигунів, що дає пілотам відмінний шанс вижити при відмові однієї або двох систем. Бортовий комп'ютер стане значно розумніші і більш захищеним від ідіотів, ніж попередні реактивні ранці JPA, які в значній мірі створювалися вручну.
JB-12 буде важити 48 кг, тому його не можна носити на спині. Його максимальна тяга становить 2,34 кН, і він буде здатний розвивати швидкість до 193 км/ч.
«Ратифікація цієї угоди демонструє, що JB12 JetPack надає силам оборони виняткові повітряні можливості для виконання широкого спектру вимог місії, - каже Мейман. - Маневреність JetPack, його малий форм-фактор і простота інтеграції з нашою платформою Speeder для доповнення можливостей JB12 - все це фактори, що вплинули на продаж».
Цікава ідея інтеграції реактивних ранців з платформою літаючих мотоциклів Speeder від JPA.
Вони неймовірно вражаючі в дії - швидкі, маневрені і здатні залишатися в повітрі приблизно в 10-20 разів довше, ніж у старі версії, в яких паливо могло б закінчитися за 30 секунд. Так що це абсолютно новий вид транспорту, який можна включити в портфель військових, і нам цікаво дізнатися, де вони ще знайдуть своє місце.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини