"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вундеркінд з Бельгії в 11 років став бакалавром з фізики і мріє про безсмертя

Остенде Лоран Сімонс, якому лише 11 років, отримав диплом бакалавра фізики в Університеті Антверпена і мріє знайти безсмертя, замінивши частини тіла механічними елементами. Про це повідомило видання The Brussels Times.

Сімонс у квітні минулого року пройшов кілька курсів із класичної механіки і квантової фізики. Ця тема його зацікавила, і він відклав усю іншу роботу, щоб присвятити себе цій сфері.
Через трохи більше ніж рік вундеркінд здобув Університеті Антверпена диплом бакалавра фізики. Зазвичай на це йде щонайменше три роки. Рівень знань Сімонса оцінили вище за всіх інших студентів – у 85%.
На запитання, чому він вирішив вивчати фізику, вундеркінд відповів: "Безсмертя – ось моя мета". Хлопчик додав, що планує замінити більшу частину свого тіла механічними елементами. Сімонс упевнений, що ключ до розгадки секрету безсмертя лежить саме у квантовій фізиці, тому хоче працювати з найкращими професорами в цій сфері.
Тепер Сімонс планує здобути ступінь магістра фізики в Університеті Антверпена. Також він працюватиме над своєю докторською дисертацією.
Сімонс у шість років почав навчання у старшій школі і закінчив її за 18 місяців. Після цього він узяв невелику перерву і пішов в академічну відпустку, але ненадовго – вже у вісім років хлопчик вступив до нідерландського Технічного університету Ейндговена.

2019-го Сімонс міг стати наймолодшим студентом, який коли-небудь здобував диплом про вищу освіту, закінчивши виш до свого десятиліття. Однак в університеті вирішили відтермінувати його випуск, через що хлопчик пішов звідти. Виш звинуватив батьків Сімонса в надмірному тиску на дитину.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини