"Підтримати"
Новини
Всі новини

Фільм української режисерки Аліни Горлової переміг на кінофестивалі у Німеччині

Документальний фільм "Цей дощ ніколи не скінчиться" режисерки Аліни Горлової здобув головну нагороду на міжнародному кінофестивалі goEast у Вісбадені. Стрічка отримала "Золоту лілію" за найкращий фільм, повідомляє пресслужба Держкіно.

"Показ фільму та перемога на фестивалі в Німеччині для нас дуже важливі, адже частина фільму знімалася саме у цій країні. Більше того, атмосфера goEast заохочує до діалогу, який нам зараз дуже потрібний. Унікальність цього кінофестивалю полягає у фокусі на східноєвропейське кіно. Мета фестивалю - познайомити глядачів Західної Європи з кінематографом нашого регіону і завдяки цьому створити діалог між аудиторією та режисерами, а також між учасниками фестивалю", - зазначила режисерка фільму.
Стрічка розповідає про 20-річного Андрія Сулеймана, який разом із батьком переїхав із Сирії до України. Намагається забезпечити собі стале майбутнє, водночас працюючи з жертвами збройних конфліктів. Він - волонтер Червоного Хреста. Після смерті батька Андрій вирішує поховати його тіло на батьківщині.
Картину створювали майже 4 роки. Торік перемогла у конкурсі дебютів на Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі, Нідерланди. Фільм є копродукцією України, Латвії, Німеччини й Катару. Він був профінансований Державним агентством України з питань кіно, Латвійським кіноцентром, фондами IDFA Bertha Fund та Doha Film Institute.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини