"Підтримати"
Новини
Всі новини

Європа підтримує українське кіно: два проекти отримали майже 400 тис. євро

На 160-му засіданні Ради правління Європейського фонду підтримки спільного кіновиробництва та кінопрокату Eurimages, вперше в історії була представлена Україна зі своїми проектами. Про це повідомляє Національне представництво України в Eurimages в Facebook.

“Два з трьох українських фільмів отримали підтримку від Eurimages на загальну суму 395 тисяч євро. У тому числі понад 250 тисяч євро безпосередньо на рахунки українських компаній”, — йдеться в повідомленні.

У представництві України привітали переможців — команди фільмів “Спас” (режисер Максим Наконечний, копродукція з Чехією та Хорватією) та “Носоріг” (режисер Олег Сенцов, копродукція з Німеччиною та Польщею).

Режисер Олег Сенцов у своєму Facebook повідомив, що стрічка “Носоріг” отримала 270 тис. євро від фонду Eurimages.

На перемогу в конкурсі відреагував очільник МЗС України Дмитро Кулеба:

“Україна стала членом Єврімаж. У перший же рік членства українські фільми отримали 395 000 євро фінансування. Це євроінтеграція українського кінематографу в дії. Радий, що зміг допомогти. І радий, що у нас є конкурентне кіно”, — зазначив дипломат.

Раніше Рада з держпідтримки кінематографії України виділила 25 млн грн Олегу Сенцову на завершення зйомок його фільму “Носоріг”.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини