"Підтримати"
Новини
Всі новини

Боятися не потрібно, ми до всього готові і все вже не так, як в 2014-му - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський застеріг громадян від того, щоб безапеляційно довіряти експертам з інтернету, інсайдах у Telegram-каналах і політикам, які "кричать, що треба починати війну". Він також запропонував російському президенту Володимиру Путіну зустрітися "в будь-якій точці Донбасу, де йде війна". Про це він, напередодні щорічного звернення Путіна до Федеральних зборів РФ, сказав у своєму відеозверненні у Facebook.

Зеленський підкреслив, що Україна-2021 не має ілюзій і розуміє, хто справжній друг і брат.
"Хто готовий підставити плече, а хто може вдарити у спину. Тому Україна-2021 розуміє всі можливі сценарії і знає, що буде робити у відповідь за будь-якого розвитку ситуації. Ми не боїмося, бо в нас є неймовірна армія і неймовірні захисники. Минулого тижня я провів із ними два дні на передовій. Що про ситуацію говорять вони? Вони звикли не говорити, а робити свою справу", – додав президент.
Під час свого звернення Зеленський також запропонував російському президенту Володимирові Путіну зустрітися "в будь-якій точці Донбасу, де йде війна".

Нагадаємо

19 квітня глави МЗС країн ЄС провели відеоконференцію, однією з тем якої була ситуація в Україні. Також відбувся неформальний обмін думками з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. Український міністр запропонував ЄС покроковий план дій для стримування Москви, який передбачає розроблення нового пакета секторальних санкцій і його введення в разі ескалації ситуації. За словами глави української дипломатії, персональних санкцій уже недостатньо.
А сьогодні Володимир Путін звернувся із посланням до Федеральних зборів РФ, про головні моменти цього виступу читайте в InfoKava.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини