"Підтримати"
Новини
Всі новини

РНБО і Кабмін нарешті перейнялися "оборонкой": створена стратегія розвитку ОПК

Кабінет міністрів України затвердив та передає на розгляд РНБО стратегію розвитку Оборонно-промислового комплексу. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та йдеться у офіційній заяві концерну.

"Уряд затвердив і передає на розгляд РНБО стратегію розвитку Оборонно-промислового комплексу“, — написав Шмигаль.
За його словами, документ містить основні пріоритети та вектори розвитку ОПК. З урахуванням усіх актуальних загроз.
“Серед важливих акцентів стратегії — це запровадження стандартів НАТО, корпоратизація підприємств ОПК, імпортозаміщення критичних матеріалів, підтримка інновацій через стимулюючі економічні та фінансові механізми. Ми хочемо, аби наш ОПК став більш інноваційним та відкритим і водночас менш забюрократизованим. Документ підтриманий нашими міжнародними партнерами та пройшов не один раунд обговорень з найкращими експертами”, — зазначив Шмигаль.
Також він повідомив, що затвердження такої Стратегії — це дуже важливий сигнал того, що Україна готова давати відсіч агресору і буде забезпечувати наших військових сучасною військовою продукцією українського виробництва.
* * *
Державні оборонні підприємства, що входять до складу "Укроборонпрому", готові виготовити вдвічі більше необхідної для української армії продукції, якщо, через військової ескалації на українсько-російському кордоні, виникне така необхідність, йдеться в офіційній заяві концерну.

"З огляду на стягування військ країни-агресора до державного кордону України, концерн розробив і направив підприємствам-учасникам план заходів, спрямованих на посилення нашої обороноздатності", - заявив генеральний директор "Укроборонпрому" Юрій Гусєв.

Відзначається, що в 2020 році підприємства, що входять в концерн, виконали державне оборонне замовлення на 100%, при тому, що "кожен 5-й контракт був завершений з випередженням графіка". В цілому ж, обсяги виробництва в 2020 році склали 30,2 млрд грн.

"Однак потенціал державних оборонних підприємств значно більше", - резюмують в "Укроборонпрому".Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини