"Підтримати"
Новини
Всі новини

Китаю необхідне українське продовольство: нарощують поставки

Китай зацікавлений у збільшенні експорту українських товарів, особливо продовольства. Про це заявив посол Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжун під час зустрічі з віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, головою української частини Комісії зі співпраці між урядами України і КНР Ольгою Стефанішиной, пише «Урядовий портал».

Учасники зустрічі обговорили напрямки збільшення взаємного товарообігу та інвестиційного співробітництва.

«Україна є однією з найбільших країн Європи і своєрідним «містком між Заходом і Сходом, Північчю і Півднем». Це створює значні торговельні можливості для світових виробників розвивати свої потужності саме в Україні. Ми також зацікавлені підтримувати динаміку торгівлі з Китаєм, відкривати нові товарні ринки КНР і продовжувати діалог щодо реалізації інвестиційних проектів », - прокоментувала Стефанишина.

Українська сторона поінформувала представників КНР про розвиток окремих напрямків торгівлі з Китаєм і про пріоритетних галузях інвестиційного співробітництва.

Серед пріоритетних напрямків інвестицій боку бачать:

* сільське господарство (розвиток індустріальних парків з аграрним ухилом, виробництво і постачання сої, вирощування ВРХ);
* екологічні проекти (переробка вторинної сировини);

* розвиток інфраструктури (контейнерних залізничних перевезень, портової та аеропортної інфраструктури, виробництво електроавтобусів, проекти «смартсіті»);

* інші.

Крім того, Ольга Стефанишина і Фань Сяньжун домовилися прискорити розробку дорожньої карти реалізації «Програми співробітництва України і КНР в Ініціативі спільного будівництва «економічного пояса шовкового шляху» та «Морського шовкового шляху 21 століття» (скорочено «Програма «Пояс і Шлях»). Відповідна програма була підписана на 4-му засіданні Комісії і дає можливість українському бізнесу у співпраці з китайськими партнерами отримувати адміністративну підтримку КНР і доступ до фінансування проектів в пріоритетних напрямках.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини