"Підтримати"
Новини
Всі новини

Модернізація Русланів і нові літаки: ДП "Антонов" поділилося планами на 2021 рік

В 2021 році авіаконцерн ДП "Антонов" планує збирати чотири літаки Ан-178 і провести капітальний ремонт двох Ан-124-100 "Руслан". Про це у відповідь на запит LIGA.net повідомили в "Антонові".

"Заплановано будівництво планера для першого Ан-178 для Міністерства оборони України, збірка фюзеляжу для другого, підготовка агрегатів і деталей для третього Ан-178. (Планується, - ред.) Збірка літака Ан-178 для МВС Перу", - заявили в ДП.

"Антонов" також планує провести глибоку модернізацію літака "Руслан" за програмою імпортозаміщення. Ще один Руслан Антонова очікує ремонт.

Також в цьому році Антонов планує виробити запчастини та деталі для Ан-32 на замовлення ВПС Індії.

Очікуваний дохід підприємства за рік складе 9,5 млрд грн. Чистий прибуток - 843 млн грн. У планах Антонова капітальні інвестиції на 720 млн грн.

Нагадаємо

* 29 грудня Міністерство оборони України та ДП "Антонов" підписали меморандум, в рамках якого компанія повинна побудувати три Ан-178 для ЗСУ. Армія може отримати нові літаки від Антонова вперше за часи незалежності України. Перший фюзеляж повинні зібрати в травні 2021-го.

* 4 січня 2021-го стало відомо, що АТ "Укрексімбанк" надасть ДП "Антонов" кредит в 3 млрд грн на будівництво трьох літаків Ан-178 для Збройних сил України.

* 7 квітня Кабінет міністрів затвердив фінансовий план Антонова.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини