"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські спортсмени перемогли на Чемпіонаті Європи 2 021 і отримали призові від "Епіцентр К"

Важкоатлети в цілому привезли на батьківщину 17 медалей - з них 10 золотих, 3 срібні та 4 бронзові, посівши перше місце в загальному медальному заліку, повідомляє ТСН.

Президент Федерації важкої атлетики України, народний депутат Верховної Ради і засновник компанії «Епіцентр К» Олександр Герега привітав українських спортсменів з перемогою і побажав підкорити світовий і Олімпійський п'єдестали в найближчому майбутньому.

Також Олександр Герега підкреслив, що створення матеріально-технічної бази для тренування спортсменів є однією з головних умов для успіхів і перемог. 
І це не тільки декларації. У Хмельницькій області компанія «Епіцентр» побудувала 5 спортивних комплексів, один з них в Городку не має аналогів в Україні. Туди на спортивні збори і тренування приїжджають спортсмени з усього світу.

У найближчих планах Олександра Гереги і групи компаній «Епіцентр» - будівництво в Харкові спортивного комплексу олімпійського резерву як мінімум на 50 помостів.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини