"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українка стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Українська важкоатлетка Ірина Деха, яка виступає у ваговій категорії до 76 кг, стала абсолютною чемпіонкою Європи. Про це інформує НОК України та Федерація важкої атлетики України у Facebook.
Деха виграла "золото" двоборства, зумівши перемогти як у ривку, так і в поштовху з результатом 248 кг (113 і 115 кг).
Срібна нагорода дісталася росіянці Яні Сотєєвій (246 кг), "бронза" за Анастасією Романовою (243).
Таким чином в медальний залік збірної України вона принесла друге "золото" (перше здобула Камiла Конотоп), а в неофіційний, "малий залік" - відразу 3.
Для 24-річної Дехи - це друге "золото" у кар'єрі. Вона стала четвертою українкою, яка двічі ставала чемпіонкою Європи.
Першість проходить у Москві.

Слідом за Дехою золото в сумі двоєборства і в ривку і бронзу в поштовху завоювала Аліна Марущак (вагова категорія до 81 кг).

На змаганнях гімн України після перемоги українок пролунав, а ось на всіх російських ресурсах і в Facebook його... заблокували - "за порушення авторських прав".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.