"Підтримати"
Новини
Всі новини

Науковця, що доводив зв’язок між гомосексуалізмом і педофілією, судили та виправдали

У Німеччині завершився судовий процес щодо професора Ульріха Кучери (Kutschera). Науковця судили за висловлювання про зв’язок між гомосексуалізмом і педофілією. Ульріх Кучера є професором біології Кассельского університету і спеціалізується на еволюційній біології. Він – відомий вчений, автор низки наукових книг і статей. Серед яких – гучна в Німеччині монографія «Гендерний парадокс». Про це пише РадіоТрек.

У 2017 році Кучера дав інтерв’ю католицькому онлайн-виданню Kath.net, приводом для якого був прийнятий тоді в Німеччині закон про «одностатеві шлюби». В інтерв’ю професор заявив, що надання можливості усиновлення дітей одностатевим парам є «підтримкою педофілії на державному рівні».
Також, Ульріх Кучера неодноразово висловлювався проти «одностатевих шлюбів», штучного запліднення, сурогатного материнства і засилля «гендерної науки».
При цьому він – переконаний атеїст і наполягає на тому, що всі свої міркування будує не з точки зору якогось віровчення, а на підставі точних наукових даних і методів. І в своїх роботах, і в інтерв’ю він висловлюється про гомосексуальних людей як про тих, хто потребує захисту і допомоги, але пропаганду гомосексуалізму як цінності він вважає неприпустимою і руйнівною для суспільства.
«Якщо з’явиться закон, який підтримує «одностатеві шлюби» й усиновлення дітей одностатевими парами, можна вважати, що не за горами – педофілія і жорстоке поводження з дітьми, які будуть спонсоруватися державою», – вважає науковець.
«За 150 мільйонів років еволюції ссавців виник осередок «мати-дитина», це найсильніший у світі зв’язок. Свідоме позбавлення дитини матері або ж спроба замінити батька жінкою – це порушення фундаментальних прав людини», – пояснює Кучера.
Він додає: «У гомосексуальної пари немає відрази до інцесту. Крім цього, з імовірністю 95% прийомний син, як і його батько №1 та батько №2, буде гомосексуалістом. А це створює перспективу виникнення зовсім жахливого педофільського сценарію – «шлюбу на трьох».
Колеги подали на Кучеру до суду за «розпалювання ненависті» і провели демонстрації з вимогою звільнення професора. Суд розпочався 5 червня 2019 року в Касселі. У серпні 2020 року професор був засуджений до штрафу в розмірі 6000 євро «за образу лесбійок і геїв», але не погодився з рішенням суду і подав апеляцію.
У суді Ульріх Кучера представив ряд наукових матеріалів і досліджень, які доводять його правоту: «Все, що я сказав – правда від першої до останньої літери, – наполягав Кучера, – я можу все підтвердити». 
Однак прокурор заявив, що вони вирішують юридичне, а не наукове питання – таким чином засвідчуючи, що наукові дані можуть видаватися «юридично неприйнятними». 
Серйозно обґрунтовані твердження професора були названі «порушенням громадського спокою».
«Я висловився проти права геїв і лесбійок на усиновлення дітей, керуючись в першу чергу інтересами дитини, – підкреслив Кучера. – Але проти мене порушили кримінальну справу, а це значить, що наукові знання в Німеччині перебувають під загрозою – науковці можуть говорити тільки те, що на руку політикам, біологія виявилася під серйозним наглядом, як в тоталітарних державах. Щоб заткнути мені рот, мене представили злочинцем».
Нарешті, 2 березня суд у другій інстанції виправдав Кучеру і постановив, що заяви професора не можуть бути осуджені, оскільки підпадають під дію свободи слова, яка захищається основним законом ФРН.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини