"Підтримати"
Новини
Всі новини

Авіакомпанія МАУ відновлює скасовані через пандемію рейси в деякі столиці Європи

Українська авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) сподівається на можливі позитивні зміни в перебігу пандемії і відновлює ряд рейсів, які були припинені через бурхливе поширення захворювання. 

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ") відновлює низку рейсів, які було призупинено через пандемію COVID-19.

Як повідомила прес-служба "МАУ" в п'ятницю, зокрема, з 28 березня 2021 року компанія розпочинає польотну програму за маршрутом Київ - Берлін - Київ, з 29 березня - за маршрутами Київ - Вільнюс - Київ і Одеса - Стамбул - Одеса, а з 14 квітня - за маршрутом Київ - Барселона - Київ.

Так, рейс Київ - Берлін - Київ виконуватиметься щопонеділка, щочетверга і щонеділі; Київ - Вільнюс - Київ - щопонеділка і щоп'ятниці; Київ - Барселона - Київ - щопонеділка, щосереди та щосуботи; Одеса - Стамбул - Одеса - щопонеділка, щосереди та щоп'ятниці.

Як повідомлялося, "МАУ" в 2021 році планує поступове перспективне відновлення оригінальної мережі маршрутів. Зокрема, з початку літнього сезону-2021 планується запуск рейсів за 43 міжнародними та сімома внутрішніми маршрутами, що дасть змогу відновити повноцінне авіаційне сполучення з регіонів України з численними країнами Європи через хаб у Міжнародному аеропорту "Бориспіль"(Київ).

Починаючи з квітня 2021 року "МАУ" планує відновити власну маршрутну мережу на 64% обсягу 2019 року.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини