"Підтримати"
Новини
Всі новини

У зв'язку з негодою "Укрзалізниця" додала вагони у поїздах одеського напрямку

Негода, що розігралася в Одеській області, поставила багатьох людей в складні умови: ні повернутися додому, ні виїхати з Одеси та Ізмаїла. "Укрзалізниця" спробувала вирішити проблему.

"Укрзалізниця" оперативно додала по два додаткових вагони до поїздів 105/106 Одеса-Київ і 145/146 Ізмаїл-Київ з відправленням з Одеси в 22.12 28 січня і 00.04 29 січня відповідно для допомоги з вирішенням транспортних проблем, що виникли через негоду в Одеській області. "Під час транспортного колапсу в Одесі і прилеглих районах" Укрзалізниця "повідомила про рішення оперативно додати два додаткових купейних вагона до фірмового поїзду 105/106 "Чорноморець" Одеса-Київ і два додаткових плацкартні вагони до поїзда 145/146 Ізмаїл-Київ. Всі вони вже у відкритому продажі ", - наголошується в повідомленні компанії.

За словами керівника пасажирського напрямку "Укрзалізниці" Олександра Перцовського, такі зміни були зроблені для того, щоб пасажири з південного регіону змогли вчасно дістатися до Києва та інших міст України.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини