"Підтримати"
Новини
Всі новини

Пандемія: не дивлячись на карантин, об'єм роздрібної торгівлі зростає

В Україні оборот роздрібної торгівлі у 2020 році, який майже весь був проведений у карантинних умовах через пандемію коронавірусу, зріс на 8,4% порівняно з 2019 роком. Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Водночас, у грудні минулого року проти грудня 2019 року обсяг обороту роздрібної торгівлі збільшився на 13,4%, а за місяць - проти листопада 2020 року - зріс на 20%.

Додамо, дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, в Україні у 2019 році обсяг обороту роздрібної торгівлі збільшився на 10,5% порівняно з роком раніше. Таким чином, темпи зростання 2020 року майже досягли рівня докарантинного 2019 року.

Утім, на тлі пандемії 2020 рік відзначився для України втратою понад 6% зовнішньої торгівлі. Хоча ще влітку спад сягав 10%.

СОТ під кінець минулого року також констатувала відновлення світової торгівлі після "шоку" через коронавірус.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини