"Підтримати"
Новини
Всі новини

Президент Франції Еммануель Макрон висунув ультиматум мусульманам Франції

Президент Франції Еммануель Макрон в черговий раз розкритикував стан справ з екстремізмом у Франції. Напередодні він і глава МВС країни Джеральд Дарманен провели нараду з лідерами ісламських релігійних громад, пише Le Figaro.

На зустрічі політики були вкрай категоричні і буквально «тиснули» на представників мусульманського співтовариства, щоб ті пішли на вимоги влади. Відзначається, що Макрон і Дарманен висунули мусульманам ультиматум: протягом двох тижнів вони повинні «скоритися цінностям Республіки і поставити їх вище своїх духовних переконань».

Також Макрон ознайомив представників мусульманських громад до статуту, який передбачає на безальтернативній основі заборона на домашнє навчання, зобов'язує ставитися до критики ісламу, як до вираження свободи слова, і визнання французьких законів вище законів шаріату. Крім того, мусульманський організаціям заборонять отримувати фінансову допомогу з інших країн.

У статуті, як пише французьке видання, особливо підкреслюється, що всі запропоновані заходи спрямовані, в першу чергу, на представників ісламського віросповідання, але будуть застосовуватися по відношенню до всіх груп населення в рівній мірі.

Нагадаємо: в кінці жовтня на території декількох міст у Франції сталася серія терактів на тлі конфлікту президента країни Еммануеля Макрона з мусульманськими громадами. В результаті нападів загинули три людини. Глава держави заявив про «кризу ісламу» і пообіцяв серйозно розібратися в цьому питанні.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини