"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вірменія заявила про сотні не прибраних трупів у зоні боїв - їх їдять тварини

Нагірному Карабаху загрожує гуманітарна та екологічна катастрофа через загиблих під час боїв в регіоні людей, заявило міністерство навколишнього середовища Вірменії, повідомлення опубліковано на сайті відомства.
“Ситуація з тілами на поле бою виходить з-під контролю. Відеокамери, встановлені в різних місцях в зоні бойових дій, вже зняли, як дикі тварини харчуються трупами”, — йдеться в повідомленні міністерства.

“З огляду на те, що жертви обчислюються тисячами, а безліч трупів розкидано поруч з водоймами і вздовж них, продовження цієї гуманітарної катастрофи призведе до серйозних проблем зі здоров’ям людей і завдасть шкоди навколишньому середовищу”, — зазначили у відомстві.

В першу чергу загроза стосується поширення інфекційних захворювань, а також є загрозою поширення небезпечних патогенів через тварин і зараження ними водойм.

У міністерстві вважають, що наслідки не будуть обмежуватися Нагірним Карабахом, Вірменією та Азербайджаном, вони можуть торкнутися і інших регіонів.

“Ми закликаємо міжнародне співтовариство рішуче засудити, припинити застосування сили проти Арцаха, мирного населення, життєво важливої інфраструктури, пом’якшити наслідки гуманітарних і екологічних катастроф в цьому регіоні”, — заявили в міністерстві.

Точної статистики втрат в боях в Нагірному Карабасі, які почалися 27 вересня, сторони не публікують, але за відносними порівняннями від обох сторін конфлікту — йдеться дійсно про сотні загиблих.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини