"Підтримати"
Новини
Всі новини

Басейн у дворі: як правильно і надійно очистити чашу і убезпечити воду

Басейн у дворі - така «опція» все частіше стає реальністю в нашому житті. І коли люди будують новий будинок, вони все дедалі часто вибирають замість грядок місце для басейну. Та й в облаштованих дворах з'являються чаші з блакитною водою, яка так освіжає під час спекотного сезону.

А ось як зробити так, щоб басейн протягом усього літа радував прозорою водою, а стінки басейну не покривалися противним слизом? Відповідь відома всім: потрібно чистити, але яким повинен бути правильний догляд і чим ефективно чистити чашу басейну, щоб не допустити агресивного впливу? Про це потрібно задуматися.

Є безліч пропозицій з цього приводу, але треба ретельно відбирати найбільш прийнятні. Розумні і корисні поради щодо змісту басейну, його очищення і контролю стану води пропонує компанія AquaDoctor, яка реалізує хімічні препарати для очищення чаші басейну і догляду за нею.

Перш за все, визначтеся, який вид очищення вимагає ваш басейн: чи потрібно прибрати вапняний наліт на стінах, уздовж лінії наповнення водою, чи почистити стіни, чи усунути наліт на поручнях і всіляких додаткових поверхнях - препарати для цього можуть бути різними. Крім того, потрібно пам'ятати, що для чистки басейну вживаються тільки спеціалізовані засоби, що не мають впливу на шкіру людини і не викликають алергії, тому про всілякі агресивні миючі препарати краще забути відразу.

Якщо ви не орієнтуєтеся в подібного роду хімічних засобах, краще звернутися на сайт компанії, де вам нададуть кваліфіковану пораду щодо вибору спеціалізованої хімії, навчать нею користуватися і розкажуть, як краще утримувати басейн в чистоті і безпеці в сезон і поза сезоном, скільки разів мити і як зробити, щоб він не став розсадником мікробів. Для цього на сайті передбачена безкоштовна консультація, яку можна отримати, зателефонувавши.

Якщо у вас басейн не стаціонарний, а надувний або каркасний, вам теж порекомендують спеціальні засоби, які збережуть не тільки воду, але і ваш басейн. Але обійтися без догляду неможливо, інакше будь-який басейн швидко вийде з ладу назавжди.

Навіть якщо ви абсолютно не згодні з використанням хімії, в компанії AquaDoctor вам запропонують відповідний вихід із ситуації і навчать, як користуватися басейном і очищати його без хімії.

Особливо ефективною наявність басейну у власному дворі стає зараз, під час пандемії коронавіруса, тому подбати про стан свого індивідуального «курорту» потрібно, не чекаючи нового сезону.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини