"Підтримати"
Новини
Всі новини

Що таке хостинг і як правильно обрати цю послугу

Той, хто задумався над створенням сайту, обов'язково зіткнеться з багатьма речами, які необхідні для його існування і просування і, відповідно, термінами. Першим терміном, який обов'язковий до вивчення, є хостинг.
Перш ніж приступати до створення сайту, потрібно чітко зрозуміти, що таке хостинг і як правильно вибрати хостингову компанію.
Хостинг - це, якщо говорити простими словами, - це надання місця для зберігання веб-документів і всієї інформації, і подальшої роздачі відвідувачам. Послуги хостингу цілодобово і безперебійно надають спеціальні компанії, які володіють потужними комп'ютерами з надійним високошвидкісним інтернетом і серверами. Оскільки самостійно створити такий ресурс вкрай складно, користувачі вважають за краще звертатися до хостингових компаній, вибираючи для себе виділений сервер (фізична апаратура) або віртуальний - коли до одного сервера, який, до речі, може розташовуватися абсолютно в будь-якій точці світу, де є хороший інтернет, прив'язані кілька (або навіть безліч) сайтів.
Крім місця для різної інформації, пов'язаної з вашим сайтом, послуга хостингу передбачає наявність програмних документів, які потрібні для обробки запитів, що надходять, і подальшої її роздачі.

Для чого використовується хостинг

  • Безперебійна робота сайту
  • Якісний інтернет-канал
  • Професійна та оперативна техпідтримка
  • Забезпечення зберігання та фільтрування електронної кореспонденції та іншої інформації
  • Забезпечення безпеки даних при зберіганні і передачі

У компанії DELTAHOST, яка успішно забезпечує хостинг в Україні, вам детально розкажуть про перелік послуг, що надаються, допоможуть підібрати найбільш підходящий і економний вид хостингу для вас, підкажуть, на якому вигляді хостингу зупинитися - віртуальному або виділеному, обговорять плюси і мінуси обраного вами варіанту і навчать, як оптимізувати взаємодію з сервером, за яким стежать професіонали.

Види хостингу

  • Віртуальний хостинг
  • Віртуальний сервер
  • Виділений сервер
  • Хмарний

До підбору вибору компанії-провайдера потрібно підходити г'рунтовно і серйозно, оскільки саме від хостингу в великій мірі залежить збільшення потоку трафіку. При цьому треба враховувати серйозність вашого проекту і обов'язково вивчити закони тієї країни, де розташований сервер, щоб мимоволі їх не порушити.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини