"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Польщі легально на заробітках зараз близько півмільона українців

Точно порахувати кількість трудових мігрантів неможливо, але, за останніми даними, 480 тисяч українців легально працює у Польщі, і їхня кількість зростає. Про це УНН розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

“Насправді, ніхто не знає справжню кількість українських трудових мігрантів, які працюють за кордоном. Люди, коли перетинають державний кордон, нікому не кажуть, що їдуть на роботу, і їхній облік вести неможливо. Ми можемо тільки за опосередкованими показниками робити висновки про те, скільки з наших громадян працює легально, а скільки — ні”, — зазначив він.

За словами експерта, найбільше українців працює на сьогодні в Польщі, і в цій країні постійно зростає кількість тих, хто сплачує податки до місцевої системи соціального страхування, а це означає, що вони працюють легально.

“Наразі, станом на вересень, 480 тисяч українців роблять подібні виплати. На початку 2019-го року кількість українців, які працювали легально, становила 454 тисячі. Отже, можна стверджувати, що поступово кількість наших громадян, які працюють легально, збільшується, і так і буде надалі, бо люди розуміють, що тільки легальна робота надає їм всі необхідні права і захист в країні перебування”, — додає Воскобойник.

Нагадаємо, якщо білоруси почнуть масово їхати на роботу до Польщі, то можуть скласти конкуренцію українцям, проте ненадовго, адже через пів року — рік польська економіка зможе запропонувати всім охочим роботу.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини