"Підтримати"
Новини
Всі новини

Гетманцев: приймемо цей бюджет, а вже потім виправимо помилки

Народні депутати налаштовані на ухвалення проекту Бюджету-2021 попри те, що з ними не консультувалися і попри те, що там наявні помилки та прорахунки – їх виправлятимуть. Про це під час спілкування із журналістами повідомив народний депутат від "Слуги народу", голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає УНН.

Він наголосив, що уряд не зобов’язаний узгоджувати проект бюджету з профільними комітетами ВР, однак раніше саме так і було.

"Це не є його (уряду - ред.) обов’язком – це є його правом. І дійсно, у попередні періоди були такі консультації: дійсно, ми узгоджували певні моменти... дійсно, ми підказували Кабінету міністрів. Не все, що ми підказували знаходило відображення у бюджеті, але у нас був діалог і ми розуміли, чому "ні". А на сьогодні такої практики немає: Мінфін взяв усю відповідальність за бюджет на себе, вирішивши поставити депутатів перед фактом. Що з цього вийде? Давайте подивимось", - сказав Гетманцев.

Водночас, він додав, що нардепи налаштовані виправляти помилки, а не провалювати проект бюджету.

"Вочевидь, ми не будемо "валити" бюджет тільки тому, що з нами не консультувалися. Цього не буде, я запевняю. Ми абсолютно конструктивні, ми хочемо, щоб бюджет був кращим, ми хочемо, щоб бюджет був на користь країни. І нам байдуже, скільки помилок зробило Міністерство фінансів при його (проекту бюджету – ред.) підготовці. Ми хочемо їх виправити", - наголосив нардеп.

Як повідомлялося раніше в УНН, за словами Гетманцева, деякі моменти проекту Бюджету-2021 "викликають занепокоєння".

Нагадаємо, напередодні у Верховну Раду внесено проект Державного бюджету на 2021 рік.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини