"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кабмін заборонив приватизацію Північно-Кримського та Каховського магістрального каналів

В епоху повальної приватизації під передачу в приватні руки можуть потрапити навіть стратегічні підприємства. На щастя, цього не сталося з об'єктами водних ресурсів - каналами.

Уряд схвалив внесення Північно-Кримського каналу та Каховського магістрального каналу до переліку об'єктів, що не підлягають приватизації.

Про це повідомила прес-служба Мінреінтеграції, передає Економічна правда.

"Ці підприємства внесені до переліку задля забезпечення сталого контролю над ними та уникнення можливих загроз національним інтересам", - повідомили у  прес-службі.

За словами відомства, вони стурбовані ситуацією в тимчасово окупованому Криму."Російська окупаційна влада варварськи використовує водні ресурси для забезпечення водою окупаційної армії та подальшої мілітаризації українського півострова, нехтуючи при цьому потребами населення. 

За оцінками фахівців, наявних ресурсів достатньо для повного забезпечення потреб населення півострова", - сказав заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ігор Яременко.

Нагадаємо:

Управління Північно-Кримського каналу й Управління Головного Каховського магістрального каналу перебувають у переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, затвердженому постановою Кабміну №83 від 4 березня 2015 р.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини