"Підтримати"
Новини
Всі новини

Росія вбиває сільгоспіндустрію в Криму

Россия убивает сельхозиндустрию в Крыму

У Криму ліквідують не прибуткові держпідприємства, які знаходяться у віданні підконтрольного Кремлю міністерству сільського господарства Криму. Про це повідомив голова міністерства Андрій Григоренко на засіданні кримського парламенту, підконтрольного Москві.

Як повідомляє прес-служба відомства, в ході обговорення голова Комітету з майнових та земельних відносин Євгенія Добриня торкнулася теми рентабельності та ефективності роботи державних унітарних підприємств, що перебувають у віданні Міністерства сільського господарства.

Оцінюючи діяльність цих підприємств, Андрій Григоренко повідомив, що підприємства, від діяльності яких в кримський бюджет надходить стійкий прибуток, будуть підтримувати.

Решту, за його словами, ліквідують, а їх майно буде передано Міністерству майнових і земельних відносин і Міністерству економічного розвитку, щоб використовувати ці активи як майданчик для потенційних інвесторів».

Раніше на цьому засіданні голова парламентського комітету з питань міжнаціональних відносин Едіп Гафаров зазначив, що на сьогоднішній день в Криму налічується близько 360 тисяч гектарів поливних земель, а обробляється лише 13 тисяч.

За матеріалами: times.crimea.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме