"Підтримати"
Новини
Всі новини

Командування V корпусом армії США з Кентуккі переводять до Польщі

США перекинуть до Польщі дві тисячі військових і десятки F-16 і переведуть командування V корпусом армії США з Кентуккі. Також в країну перекинуть близько 30 винищувачів F-16, які зараз знаходяться в Німеччині. Про такому радикальному збільшення військового контингенту повідомляє Dziennik Gazeta Prawna.

Видання стверджує, що вже завтра президенти Анджей Дуда і Дональд Трамп підтвердять у Вашингтоні принципи, на яких буде посилено присутність США в Польщі.
Згідно з планами, до Польщі переведуть командування V корпусом армії США з Кентуккі. Також в Польщу перекинуть близько 30 американських винищувачів F-16, які зараз знаходяться в Німеччині.
Крім того, на зустрічі буде підписано угоду Defence Cooperation Act, що регулює правила, за якими американці будуть працювати в Польщі. Для цього Польщі буде передано п'ять побувалих у вжитку, але новіших, ніж зараз використовуються польськими ВПС, транспортних літаків C-130 Hercules.
Також Польща скоро заявить про намір купити в США бойові вертольоти. Очікується, що це будуть AH-64 Apache або Bell AH-1Z Viper.
Як відомо, зараз в Польщі розміщені близько 4,5 тисяч американських військових.
Раніше Варшава і Вашингтон визначили пункти розміщення деяких нових підрозділів американських військ в Польщі.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини