"Підтримати"
Новини
Всі новини

Білорусь: Лукашенко "підрізає крила злодюгам", щоб залишитися президентом

Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав не піддаватися на виверти “шарлатанів” і заявив, що за час незалежності владі вдалося “підрізати крила” злодіям, завдяки чому країна не опинилася “на колінах”. Ця теза прозвучала під час його виступу в Бресті на пам’ятному заході з нагоди річниці початку Великої Вітчизняної війни. Звіт про виступ Лукашенко опублікований на сайті президента Білорусі.

“Якби ми цим злодюгам за роки своєї незалежності крила не підрізали, ми б сьогодні побудували олігархічну державу і стояли б на колінах”, — сказав Лукашенко.

“Тому дивіться на це спокійно і не думайте, що це хтось використовує в політичних цілях. Немає такої необхідності в Білорусі — використовувати щось в політичних цілях”, — додав він.

Глава республіки запевнив, що не дозволить силовим чином вирішувати проблеми, які треба вирішувати на підставі закону.

Лукашенко закликав не звертати увагу на те, що “нам там підспівують”. “Не піддавайтеся на виверти трьох-чотирьох якихось шарлатанів. Вони будуть використовувати всі”, — закликав він.

“Розслаблятися ні в якому разі не можна. Я вас попереджав два-три місяці тому, що ця так звана пандемія цим не закінчиться. Комусь вона дуже на руку. Скоро побачите кому. Хоча вже і зараз це бачимо. Буде тиск серйозний, перш за все економічний. Тому що воювати з нами вже небезпечно, а нахилити треба. Занадто незалежними стали...”, — попередив Лукашенко.

Один з головних суперників Лукашенка на майбутніх президентських виборах, колишній глава Бєлгазпромбанка Віктор Бабаріко був затриманий 18 червня. Глава Комітету державного контролю Іван Тертель заявляв, що бізнесмен намагався впливати на свідків і приховати докази по раніше скоєні злочини. Тертель називав Бабаріко “безпосереднім організатором протиправної діяльності”. Він також додавав, що його відомство встановило наявність відмивочних схем, за допомогою яких великі суми грошей виводилися за кордон. Бабаріко на момент затримання був єдиним кандидатом, крім Лукашенка, який здав в ЦВК належну кількість підписів.

Затримано також син Бабарика Едуард, йому пред’явлено звинувачення. Батько і син на час слідства були відправлені за ґрати.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини