"Підтримати"
Новини
Всі новини

Рада не повірила Шмигалю і не підтримала програму Кабміну

Верховна Рада України знову не підтримала доопрацьовану програму діяльності Кабінету міністрів України. Таким чином, зараз уряд не має річного імунітету і в будь-який момент може бути відправлений у відставку, повідомляє УНН.

“Даний документ – це реакція уряду на ряд проблем, які постали перед нашою країною, а також порядок денний діяльності на середньо- та довгостроковий період для забезпечення економічного розвитку та, як наслідок, підвищення благополуччя населення”, - йдеться у тексті Програми.

Відтак, нардепи не підтримали доопрацьовану Програму дій уряду, у якій враховані зауваження і пропозиції комітетів ВР, висловлених під час її обговорення.

“Затвердження нашої програми - це підтримка українського виробника, це підтримка малого і середнього бізнесу, це підтримка енергетики і фермерів, це оновлена медична реформа і зміни до пенсійної системи. Це здешевлення кредитів і підвищення соціальних стандартів”, - сказав під час обговорення Програми у ВР Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

У пояснювальній записці зазначається, що у проекті постанови відсутні положення, що містять ризики вчинення корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Нагадаємо, міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов розповів, що у новій програмі дій уряду конкретизовано все те, що передбачалось в плані реалізації програми.

Своєю чергою профільний комітет ВР з питань економічного розвитку не ухвалив рішення рекомендувати прийняти доопрацьовану програму дій уряду та рекомендував нардепам визначитись стосовно програми шляхом голосування.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини