"Підтримати"
Новини
Всі новини

МОЗ пояснив правила проведення культурних заходів під час пом'якшення карантину

Нове пом'якшення карантину передбачає можливість проведення різного роду культурних заходів. Однак є деякі обмеження, про які повідомляє МОЗ.

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурних заходів на період карантину.
Серед правил - обов'язковий температурний скринінг працівників і гостей, розміщення інформаційних стендів та антисептиків, недопущення скупчення людей.
Також МОЗ пропонує тимчасово заборонити фан-зони, збільшити кількість пунктів вхідного контролю і рекомендувати організаторам здійснювати оплату за квитки безконтактним способом. У місцях проведення публічних заходів на 5 квадратних метрів має бути не більше одного відвідувача, кожен обов'язково повинен бути в захисній масці або респіраторі.
У МОЗ підкреслили, що заходи будуть проводитися тільки за умови розміщення гостей на сидячих місцях. При цьому відстань між стільцями або столами має бути не менше як 1,5 метра, за столом може перебувати не більше чотирьох осіб без урахування дітей до 14 років.

Джерело: Кореспондент
 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини