"Підтримати"
Новини
Всі новини

Послаблення карантину: а як в інших країнах?

19:11, 26 травень 2020
1 755

У світі почалося послаблення карантинних заходів. Одна країна за одною знижує вимоги до поведінки людей під час карантину, поступово повертаючись до нормального життя. Як це відбувається в різних країнах?
Іспанія
Уряд Іспанії 25 травня на міжвідомчій нараді щодо активізації туризму в літні місяці прийняв рішення скасувати карантин для іноземців з 1 липня. Іспанія - друга за відвідуваністю країна в світі, сюди приїжджають в середньому близько 80 млн. осіб на рік. На туризм припадає понад 12% валового внутрішнього продукту країни, на цю сферу також припадає значна частка робочих місць.
Іспанія закрила кордони для іноземних громадян в березні, щоб впоратися з пандемією COVID-19. Як повідомлялося, з 15 травня всі прибуваючі в країну з-за кордону повинні перебувати на карантині протягом 14 днів.
За останніми даними, в Іспанії підтверджено 282 тис. випадків COVID-19, понад 28 тис. людей з моменту спалаху померли. Загальна кількість заражених в світі перевищила 5,5 млн, понад 347 тис. людей померли. На першому місці в світі за кількістю заражених знаходяться США, на другому - Бразилія, на третьому - Росія.
Уряд Іспанії оголосив десятиденний траур за жертвами коронавіруса.
Чехія
У Чехії з 25 травня знято переважну більшість соціальних обмежень, які діяли з середини березня через поширення коронавіруса. Це пов'язано з поліпшенням епідситуації в стране.

Поетапне зняття обмежувальних заходів почалося в країні з 20 квітня. З учорашнього дня знято вимогу охороняти на вулиці органи дихання. Обов'язок носити медичні маски на невизначений час збережеться в закритих громадських приміщеннях: в магазинах, а також для пасажирів громадського транспорту.
Бразилія
Число нових випадків зараження коронавірусом нового типу в Бразилії склало 376 669. Про це свідчать опубліковані напередодні ввечері дані офіційної статистики. При цьому кількість смертей досягла 23 522. Епіцентром поширення інфекції в країні є штат Сан-Паулу і його однойменна столиця. Другим регіоном за кількістю тих, що заразилися, став Ріо-де-Жанейро, потім йде північно-східна Сеара. Бразилія, де перший випадок зараження був підтверджений 26 лютого - на наступний день після закінчення традиційного карнавалу, - займає друге місце в списку країн з найбільшою кількістю інфікованих, поступаючись тільки США.
Німеччина
Німеччина з 25 травня перейшла на новий етап пом'якшення обмежень, введених в зв'язку з поширенням коронавіруса. Майже у всіх землях знову відкриті ресторани. Готелі та хостели вже доступні для туристів в Гамбурзі, Гессені, Рейнланд-Пфальці, Саарі, Саксонії і Тюрінгії, а також в Бремені, Нижньій Саксонії, Північному Рейні - Вестфалії, Шлезвіг-Гольштейн.
Крім того, відкриваються кінотеатри і басейни. Глядачі, якщо вони не є членами однієї сім'ї, повинні дотримуватися дистанції в 1,5 м. Працівники зобов'язані носити захисні маски. Керівництво кінотеатрів повинно буде записувати особисті дані громадян, щоб у разі потреби відстежити ланцюжок заражень.
По всій Німеччині, як і раніше, діють правила соціальної дистанції. У зв'язку з цим в ресторанах столи розставлені на відстані мінімум в 1,5 м. У багатьох місцях нанесено маркування, що вказує шлях слідування або місця в черзі.
Басейни і сауни в готелях закриті. Як і раніше, не працюють бари, кальянні. Коли вони зможуть відкритися, поки невідомо. Під забороною до 31 серпня залишаються масові заходи, такі як народні свята, спортивні змагання з глядачами, великі концерти, фестивалі.

Джерело: Белта


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини