"Підтримати"
Новини
Всі новини

МОЗ оголосило про відновлення планових операцій

21:22, 06 травень 2020
2 014

Кабінет міністрів оприлюднив перелік дозволених на час карантину операцій. Про це йдеться в постанові №332 від 4 травня «Про внесення змін до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 №211». Планові операції починають відновлюватися.
При цьому всі пацієнти, яким мають бути зроблені операції, за словами міністра охорони здоров'я Степанова, підлягають обов'язковому тестуванню на коронавірус.
Зокрема, в постанові зазначено, що на період карантину забороняється установам охорони здоров'я проведення планових заходів щодо госпіталізації і планових операцій, крім:

  • надання медичної допомоги на території областей, м.Києва, в яких заповненість ліжок в закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком Covid-19, становить менше 50 відсотків;
  • надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
  • надання медичної допомоги вагітним, породіллям, новонародженим;
  • надання медичної допомоги в спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров'я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
  • надання паліативної медичної допомоги в стаціонарних умовах; проведення інших невідкладних і термінових заходів щодо госпіталізації і планових операцій, якщо в результаті їх перенесення (відстрочення) існує значний ризик для життя.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини