"Підтримати"
Новини
Всі новини

Медики зруйнували міфи про каву без кофеїну

Любителі зарядиться енергією за допомогою чашечки кави з ранку часто побоюються шкоди для організму через кофеїну, проте відмовитися від улюбленого напою не готові. Багато вживають каву без кофеїну, думаючи, що шкоди для організму немає. Але медики з'ясували, що такий аналог набагато небезпечніше для серцево-судинної системи.

Експерти провели дослідження на предмет впливу кофеїну на роботу серцево-судинної системи, в якому брало участь 187 осіб. В ході дослідження було виявлено, що кава без кофеїну на 18% збільшував в організмі рівень вільних жирових кислот. За словами медиків саме такі кислоти полягають в основу освіти шкідливого холестерину.

Дослідження показало, що звичайну каву ніяк не вплинув на рівень жирних кислот в учасників, а у тих, хто пив цей напій без кофеїну показник збільшився на 8%.

Для кави без кофеїну дуже важлива технологія виробництва. Сам по собі кофеїн досить корисний в малих дозах, однак прийнято вважати, що він має сильний вплив на серцево-судинну систему і тому був створений аналог без кофеїну.

Процедура видалення кофеїну дуже витратна і складна, тому не застосовується до дорогих сортів кави. Для виготовлення напою використовують сорт кави з пониженим вмістом кофеїну - містять у величезній кількості жири, які не приносять користі для організму. Також при виготовленні такої кави доводиться використовувати ароматизатори, так як зерна мало ароматні.

Джерело: golos
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини