"Підтримати"
Новини
Всі новини

Hyundai планує зайнятися будівництвом Харківського метро

18:30, 04 травень 2019
1 209

Корейська компанія Hyundai виявила зацікавленість у тендері Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на будівництво Харківського метрополітену. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

За словами посла Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, Hyundai висловила бажання взяти участь у тендері. Зі свого боку міністр інфраструктури Володимир Омелян України запросив корейську сторону вивчити можливості розміщення потужностей компанії Hyundai в країні.

"Ми розглядаємо компанію Hyundai як потенційного партнера для виробництва електрокарів в Україні. Лінійка електрокарів Hyundai є дуже цікавою і конкурентною. Ринок в Україні та Європі розвивається стрімко, тому цей напрямок співпраці є вкрай перспективним", - сказав він.

За словами Омеляна, пасажирські поїзди Hyundai добре зарекомендували себе в Україні, це є хорошою основою для подальших переговорів "Укрзалізниці" із зазначеною компанією щодо розширення співпраці.

Як повідомлялося, майже всі власники нерухомості в зоні будівництва метро в Харкові дали офіційну згоду на викуп.

ЄБРР разом з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) фінансують інвестиційний проект обсягом EUR160 млн на розширення Харківського метрополітену. Гроші виділено на будівництво станцій "Державінська" та "Одеська", Олексіївського електродепо, а також на закупівлю 85 вагонів рухомого складу.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме