"Підтримати"
Новини
Всі новини

У столичних школах не вистачає понад тисячу вчителів

Незважаючи на позитивні зміни в освіті, зарплати молодих педагогів все ще дуже низькі, і тому вони не бачать своє майбутнє, пов'язаним з цією професією. Про це під час прес-конференції сказав голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки Олександр Яцунь.

«Зараз було б не правильно говорити про безробіття серед співробітників сфери освіти. Навпаки, спостерігається зворотна тенденція - в київських школах не вистачає понад тисячу вчителів», - сказав експерт.

Як пояснив Яцунь, головна причина такого становища в тому, що низька заробітна плата не дозволяє молодим вчителям залишатися в школі.

«Навіть сьогодні, коли уряд підняв оплату праці на 9%, молодий учитель, більше, ніж чотири тисячі гривень в гаманець не покладе», - упевнений глава профспілки.

За його словами, кур'єр отримує близько десяти тисяч гривень. А якщо у нього є ще й автомобіль, то він може отримувати і 12, і 15 тисяч гривень. Тоді як людина, яка пройшла навчання, після якого має звання магістра, отримує менше половини зарплати кур'єра.

«З огляду на цинічне ставлення влади до працівників сфери освіти, ми отримуємо відповідний результат, коли професія вчителя втрачає престижність, і молоді люди вважають за краще заробляти на життя іншим чином», - підсумував Яцунь.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини