"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дивовижні місця України: Хотинська фортеця (Чернівецька область): фото

В Україні багато пам'яток. І не потрібно їхати за кордон, щоб побачити середньовічні фортеці, а то і пам'ятки набагато давніших часів, насолодитися атмосферою минулого, уявити, як пробігали століття і тисячоліття над цими краями, які тоді вже були в повному розквіті.
Хотинська фортеця - одне з таких місць. Саме містечко Хотин - невелике, всього 11 тисяч населення. Розташоване в мальовничій місцевості в 27 кілометрах від Кам'янця-Подільського. Одне з найдавніших міст України - йому більше тисячі років. Його велична фортеця визнана одним із семи чудес України. Зараз це туристичний об'єкт і просто пам'ятка, а раніше це був форпост Галицько-Волинського князівства на південному заході.
Хотинові довелося побувати під турками, австро-угорцями, румунами, входив він у Російську імперію, а після Другої світової залишився в складі України.
Щорічно в травні в Хотині проходить дуже цікавий міжнародний історичний фестиваль «Середньовічний Хотин» - тоді можна побачити багато незвичайного. А в звичайний час це місце, яке облюбували туристи. Тут добре думається і дихається. Тут все навколо - історія.
Хотин люблять кінематографісти - тут знімалися понад 50 фільмів на історичну тематику.

Фото: Ігор Кругленко (Київ)


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини