"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дивовижні місця України: Львів- спеціальний фоторепортаж. Частина 1


Про красу Львова розповідають всі, хто хоча б один раз там побував. Але у кожного свій погляд на це незвичайне старовинне місто, яке навіває роздуми про давні часи, історю, що розпростерла над ним свої крила...

Наш щирий друг, добровільний учасник проекту "Дивовижні місця України" Юрій Грицук побачив різний Львів: культурну столицю, місто, що вміє відпочити і зі смаком повеселитися, місто музики і трепетної тиші. Сьогодні перша частина його фотозвіту про подорож.

Ми не даємо спеціальних завдань нашим мандрівникам: вони самостійно вибирають те, що найбільше торкнеться їх душі. У випадку зі Львовом вийшло місто-пам'ять...

...Якщо відійти від гучних центральних вулиць, від розслабляючої літньої спеки, то раптом розумієш, що є й інший Львів: з болем незабутніх утрат.

Я знаю, чому Юрій Грицук вибрав саме ці кадри - він з Горлівки. Його рідне місто в окупації, в його Донбасі загинули генерал Кульчицький і оперний співак світового рівня Василь Сліпак. І криваву рану в серці тих, хто покинув донецькі міста не через страх бути вбитим, а не визнавши вторгнення "русского міра", не залікувати.

Юрій Грицук - кандидат технічних наук, доцент, викладач Донбаської академії будівництва і архітектури. Вона, хоч і не в повному складі, переїхала з Макіївки в український Краматорськ і вже третій рік поспіль приймає студентів, туди і їздить Грицук на роботу. А живуть вони з дружиною в Бахмуті (колишньому Артемівську).У Горлівці Юрія Грицука добре знають з ранньої юності: він був колись капітаном юнацької команди "Що? Де? Коли?" знаменитого горлівського клубу, потім тренував разом з Борисом Левіним юних знавців, пізніше вчив студентів. І ніколи не міг подумати, що колись буде фотографувати могили тих, хто загинув в Донбасі від рук російського агресора.

Подивіться на Львів його очима. Попіл Донбасу стукає в наше серце.

Олександрина Кругленко, InfoKava
Фото: ©Юрій Грицук (Бахмут-Львів)
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини