"Підтримати"
Новини
Всі новини

Штрафи за порушення правил дорожнього руху зростуть у рази

Величезна кількість трагедій, які сталися з-за порушень правил дорожнього руху, змусили владу переглянути  у бік збільшення штрафи за ці порушення.

З 27 вересня штрафи за порушення правил дорожнього руху значно зростуть. За деякі правопорушення доведеться сплатити аж в 20 разів більше! Повідомляється, за перевищення встановленої норми швидкості більш ніж на 50 км на годину водій буде змушений заплатити штраф до 3,4 тис.грн (раніше – 510 грн), пише avtolubiteli.club. За втечу з місця дорожньо-транспортної пригоди змусять сплатити штрафу від 255 грн. до 3,4 тис.грн.

Також за це можуть окремо позбавити прав строком до 6-ти місяців. За керування автомобілем без прав, або невідповідної категорії штраф може сягнути 10,2 тис.грн (раніше – 510 гривень).

Якщо водій знову сяде за кермо і не матиме при собі прав, то вже заплатить в 4 рази більше – 40,8 тис. грн. Українські водії, які позбавлені права керувати транспортними засобами, але все ж сіли за кермо, змусять заплатити 20,4 тис.грн. За повторне правопорушення штраф зросте в 2 рази.

Відносно неправильного паркування машини: інспектори зобов’язані складати протоколи порушень навіть без водія. Також їм можна буде евакуювати машини, які припарковані у недозволених місцях. Свої дії представники правоохоронних органів повинні зафіксувати на відео, або зняти на фотоапарат місце порушення. Штраф за неправильну парковку складе від 255 до 1,7тис.грн.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини