"Підтримати"
Новини
Всі новини

Студентів Сумського вишу відправили проходити практику в окупований Крим

10:49, 14 травень 2018
2 046

Студенти Сумського педагогічного університету ім. О. Макаренка, які навчаються по спеціальності "туризм", побували на практиці... у Криму! Так-так, саме туди їх відправили керівники закладу, які вважають, що учбову програму, яка передбачає "підвищення професійної майстерності" у гірських умовах треба проходити саме на окупованій території.


Згідно з повідомленням UA:Сумы, студенти перебували в Криму з 27 квітня по 7 травня. План маршруту був затверджений керівництвом університету: з міста Судак - до перевалу Ангар.

"Відповідно до навчальної програми за спеціальністю" туризм ", у них є дисципліна" підвищення професійної майстерності ", згідно з цією програмою студенти повинні пройти 6 категорійних походів. Ці походи йдуть і по нашій місцевості, але є ряд походів таких категорій, які потребують гірської підготовки", - пояснив ректор педуніверситету Юрій Лянной.

Він також стверджує, що перед тим, як відправити студентів на окуповану територію, дане питання узгодили із Службою безпеки України. Однак в СБУ спростували цю інформацію.

"Управлінням СБУ в Сумській області санкцій щодо виїзду студентів для проходження практики не надавалося, оскільки це не передбачено чинним законодавством України", - заявила прес-секретар начальника Управління СБУ в Сумській області Олеся Рапута.


Дуже цікава у цьому сенсі позиція батьків студентів, педагогів українського (чи воно так?) закладу, які на четвертому році неоголошеної війни проти України не розуміють шкідливості того, що вони роблять. Та й погляд студентів на ситуацію цікавий, адже це вже не діти, в дорослі люди.


Ситуація могла б розвиватися, до речі, і таким чином, що Україні довелося б витягати "практикантів" з лабет окупаційної кримської влади. Чи, може, їхня приверженість до "нового кримського порядку" дозволила пройти всі шість категорійних походів спокійнісінько і нехтуючи своєю належністю до української держави?


Ці студенти мають бути після закінчення навчального закладу пропагандистами України в світі, залучати туристів до нашої країни. Яким чином будуть вони це робити? Дозвольте засумніватися - студентів тут не навчають розумінню того, що відбувається в країні. Як є сумніви у професійній придатності тих, хто так виховує студентів.


Чи буде адекватна реакція Міністерства освіти? Чи, може, все буде спущене на гальмах?


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме