"Підтримати"
Новини
Всі новини

Завершив шлях найкрасивіший артистичний дует: Ширвіндт втратив Державіна ...

У Росії пішов з життя улюбленець мільйонів глядачів усього пострадянського простору - Михайло Державін. Розпався найвдаліший артистичний дует - Ширвіндт і Державін, який багато десятиліть звикли вимовляти одним словом, без пробілів: шірвіндтдержавін.

Вони доповнювали один одного, відтіняли, прикрашали, створюючи чудовий естрадний продукт, яких дуже мало - без перегибів і вульгарності, інтелігентно і їдко висміюючи те, що вважали за потрібне.

М'який і навіть ніжний Михайло Державін, убивчо-іронічний і саркастично-незворушний Ширвіндт. Обидва красені, аристократичні і в той же час зрозумілі і близькі.

Вони і дружили все життя - з самого юного віку. І, кажуть, жодного разу не посварилися! Вони були вже не друзі, а глибоко близькі один одному люди - партнери, соратники. І чудові артисти.

І ось Михайла Михайловича немає. Він пішов 10 січня, сьогодні, йому був 81 рік. Останні два місяці актор провів в лікарні - не міг оговтатися від пережитого інфаркту. А останні дні був без свідомості. І розумієш, що час невблаганний, а гірко все одно.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини