"Підтримати"
Новини
Всі новини

Глава РПЦ хоче, щоб йому поклонялися при житті, і будує собі пам'ятник

За життя попасти до лав святих збирається глава РПЦ Кирило Гундяєв - патріарх Кирило. Його пам`ятник, як всі розуміють, прижиттєвий, буде встановлено серед таких же, але присвячених померлим керівникам Російської православної церкви.


Біля Храму Христа Спасителя в Москві встановлять пам'ятники керівникам Російської православної церкви. Як повідомляє видання "Известия" з посиланням на розпорядження мера Москви, всі 16 монументів будуть бронзовими, висотою близько 4 м, передає ZN.


Голова Експертної ради з церковного мистецтва, архітектури і реставрації РПЦ протоієрей Леонід Калінін повідомив виданню, що проект реалізується з благословення патріарха Кирила Гундяєва.


Він зазначив, що перші три монумента з 16 уже встановлено 25 листопада цього року - предстоятелів Іову (перший патріарх московський), Гермогену і Тихону.


Вже встановлені пам'ятники - бронзові фігури. вони Стоять на постаментах, на яких розташовані дошки з текстом житій патріархів. Аналогічно будуть виглядати і інші скульптури. Серед них, за проектом, монумент і чинному предстоятелю РПЦ Кирилу Гундяєву.


Прес-секретар глави РПЦ священик Олександр Волков підтвердив виданню, що серед 16 скульптур буде і пам'ятник Гундяєву.

Поставити пам'ятники планується раніше терміну, вже влітку 2018 року - до сторіччя завершення Всеросійського помісного собору.


Зазвичай монументи такого типу - самим собі та ще й за життя - відкривають диктатори і керівники авторитарного типу.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини