"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Росії в присутності Рогозіна і президента Сербії топили живу таксу

Шокуючу "іноваційну розробку" показав сербському президенту Олександру Вучичу віце-президент Російської Федерації Дмитро Рагозін: перед ними розробники так званого "рідинного дихання" показово топили живу таксу, демонструючи технологію рідинного дихання, що дозволяє живим організмам дихати під водою за допомогою рідини, що заповнює їх легені.

Таксу опустили в резервуар з рідиною, де вона перебувала деякий час і "почала вільно дихати" в цій рідині. За твердженням учасників експерименту, собака залишилася жива, а "дана російська розробка - це завтрашній день, до якого прагнуть російські вчені," і яка врятує життя тих, хто опиниться в такій екстремальній ситуації, як свого часу моряки підводного човна "Курськ".

Російський фонд перспективних досліджень дійсно перевіряє на собаках технологію рідинного дихання для підводників, свого часу про це повідомляла Російська газета з посиланням на керівника Фонду Віталія Давидова.

Є кілька зауважень "на полях".

Видана за ноу-хау розробка - всього лише продовження розпочатих в кінці 70-років минулого століття подібних досліджень, які велися в тому числі в СРСР. Правда, навіть там не додумалися прилюдно, та ще й в присутності президента іншої країни, топити собак - досліди проводилися на гризунах лабораторно. А тут вже очікуються досліди на людях.

У 40-ті роки вже був "дослідник" багатьох цікавих речей, які можна проводити для "порятунку тих, хто гине". Наприклад, на що найкраще реагує людський ослаблений і переохолоджений організм: на тепло, на холод або на жіноче тіло. Або ще: скільки проживе дорослий, якщо з нього викачати всю кров? А дитина? І так далі. Прізвище експериментатора багато хто пам'ятає.

Правда, захоплення від демонстрації розробки зазнали не всі росіяни. У мережах з'явилися обурені відгуки адекватних людей: "Експеримент, який демонструє не наукову розробку вчених, а абсолютно байдуже ставлення в Росії до тварин (про гуманність взагалі не йдеться!), знімали і транслювали всі ЗМІ Росії. Пропаганда насильства і байдужості? Агітація до жорстокості? Однозначно! Якщо ця рідина дійсно дозволяє дихати, перебуваючи в ній - чому б самому Рогозіну не залізти в цю банку і не продемонструвати? Сказати, що ми обурені - не сказати нічого! " - написали користувачі в Фейсбуці.

Сподіваємося, українські розробники не дійдуть в своїх експериментах з тваринами до прилюдної демонстрації цинізму.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини