"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Москві страшною смертю померла дочка Людмили Гурченко

ЗМІ повідомили про драматичну смерть дочки актриси Людмили Гурченко Марії Корольової в Москві. Жінці стало погано в під'їзді, але поруч нікого не виявилося, і вона пролежала там цілу годину, поки її випадково не знайшла дочка.

Однак допомогти жінці не змогла навіть швидка, яку дочка викликала разом з сусідами. Виявилося, що Корольовій стало погано з серцем, коли вона виходила з квартири, прямуючи до лікаря: напередодні у неї була висока температура і сильна застуда. Їй було 58 років.

Всесвітньо відома актриса не ладила зі своєю дочкою і практично не визнавала її: все пам'ятають затяжний процес, пов'язаний з квартирою, залишено. у спадок. У 1993 році між Корольової і Гурченко почався конфлікт після того, як мати актриси заповіла свою квартиру внучці, а не дочці. Після смерті Гурченко в 2011 році тяжба тривала між Марією і її вітчимом Сергієм Сеніним. Останні роки Гурченко і дочка не спілкувалися. Адвокат Корольової з питань спадщини назвав її жінкою трагічної долі.

У Марії Корольової був ще брат: 44-річний син Людмили Гурченко і актора Бориса Андронікашвілі. Вони ніколи не бачилися, але мали намір зовсім скоро зустрітися на телепрограмі Андрія Малахова. Не судилося...


Адвокат також повідомив, щор працює над тим, щоб поховати Марію Корольову поруч з її матір'ю на Ваганьківському кладовищі, щоб вони хоч після смерті примирилися, але це досить проблематично.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини