"Підтримати"
Новини
Всі новини

Помер Аллан Чумак - людина, яка "заряджала" воду


У Москві (Росія) на 83 році життя помер Аллан Чумак. Навіть через багато років всі пам'ятають, як ціле покоління сідало перед телевізорами і ставило перед екраном банки з водою, креми та інші речі - їх "заряджав" Аллан Чумак, мовчки сидячи з того боку екрану і ворушачи губами.

У цілителі Чумак прийшов з журналістики: одного разу він вирішив, що йому "щось відкрилося". Тріумфальний хід Чумака можна порівняти тільки з популярністю Анатолія Кашпіровського. Обидва вони перетворювали країну в слухняне зачароване суспільство. У всякому разі, це був перший досвід перевірки впливу на масову свідомість.

Однак на початку 90-х вийшов один з останніх наказів радянського МОЗ, який заборонив подібні телесеанси, і практика Чумака стала більш локальною.

У 2000 році Чумак вирішив піти в політику і балотувався в Самарській області на виборах до Держдуми. Однак йому не вдалося набрати більше трьох відсотків голосів виборців.

Чумак написав кілька книг, серед яких "Тим, ​​хто вірить в диво", "Книга-екстрасенс. Практичні прийоми по зцілення себе і своїх близьких", а також "Цілюща сила всередині вас".

Сучасне покоління, у відповідь на їдкі зауваження старших про спіннер та інші прикмети сьогоднішнього дня, зазвичай нагадує своїм дідусям та бабусям, як вони заряджали воду від телеекрану, на якому був Аллан Чумак.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини