"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ксенію Собчак "благословили" на участь в президентських перегонах

У ЗМІ Росії відбувся "витік" інформації: з'явилися відомості про те, що на пост президента Росії буде балотуватися Ксенія Собчак.

Сама Собчак поки що багатозначно мовчить, але це якраз той випадок, коли мовчання підтверджує.

Посилилися чутки після зустрічі Собчак і президента Путіна, де, як вважається офіційно, вона брала інтерв'ю у президента, а неофіційно - отримала "благословення" на участь в президентських перегонах.

Якщо спробувати переглянути події наперед, то передвиборні перегони в Росії будуть виглядати так.

Собчак задовольнить свої владні амбіції, які у неї помітні давно. Ксенії дадуть дуже близько підійти до президентського крісла, але сісти в нього, природно, не дозволять. Але віддячать щедро - хорошою посадою. Можливо, навіть прем'єра. Але з опозиції і протестуючих проти режиму її вже можна сміливо виключати - Собчак нейтралізували вже тим, що їй запропонувала увійти в вибори влада, а не вона і її соратники прийняли таке рішення.

Путін отримає ідеального противника: гендерну рівність буде дотримано, до того ж, "опозиціонерка", і, одночасно, лояльна діючій владі. Плюс видимість передвиборної боротьби - це завжди подобається виборцям.

У програші залишиться один Навальний, який (якщо його взагалі допустять до виборів) отримає додаткового кандидата, який відщипне у нього частину електорату.

В результаті цієї нехитрої гри переможцем виявиться, як завжди, той, хто її затіяв. Після цього більше вибори можна і не проводити.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини