"Підтримати"
Новини
Всі новини

Загинув другий бейсджампер, що проходив у справі про московську висотку, розфарбованув кольори українського прапора

У групі DvizhuhaClub в Фейсбуці з'явилося повідомлення про загибель 1 грудня в Баксанскій ущелині російського бейсджампера Олександра Погребова. Його друзі оголосили збір грошей для допомоги матері Погребова.
У 2014 році Погребов проходив у справі чотирьох бейсджамперів, які розфарбували 20 серпня 2014 року зірку на шпилі висотки на Котельничеській набережній у Москві в кольори українського прапора. Однак Олександр Погребов, Олексій Широкожухов, Євгенія Коротова і Анна Лепьошкіна лише стрибали з висотки в той день, а пофарбував зірку український активіст Павло Ушивець (руфер Мустанг)
Але слідчі затримали і чотирьох парашутистів, які в той ранок зістрибнули з даху висотки - Олександра Погребова, Олексія Широкожухова, Євгенію Коротову і Анну Лепьошкіну. Крім того, через тиждень в Санкт-Петербурзі був затриманий знайомий Мустанга - руфер Подрєзов.
За версією слідства, Подрєзов допомагав Мустангу фарбувати зірку, а парашутисти потім здійснили стрибок з даху, щоб привернути увагу громадськості.
В результаті чотирьох бейсджамперів тоді виправдали, а два роки отримав російський руфер Володимир Подрєзов, якого звинуватили в тому, що він допомагав Мустангу.
Варто відзначити, що Погребов є вже другим з цієї четвірки бейсджамперів, хто гине під час стрибків.
У серпні цього року 29-річний Олексій Широкожухов розбився в швейцарських Альпах в культовому місці для бейсджамперів з усього світу - долині неподалік від міста Лаутербруннен. Він стрибав з найнебезпечнішої скелі.
Помічено, що багато коментуючих в Фейсбуці з категорії так званих "ботів": їх коментарі відверто злісні, такі, що розпалюють ненависть не тільки до загиблого, а й до України, що наводить на певні думки про другу за короткий час смерть учасників цієї справи.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини