"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Росії запропонували дати право голосу на виборах ... мертвимУ Росії запропонували дати можливість голосувати на виборах... померлим. Ні, це не фейк і не знущання, а справжнісінька правда, яку озвучив директор Інституту економічних стратегій Російської академії наук Олександр Агєєв.

Про це написали багато російських ЗМІ, не знаючи, як поставитися до цього: як до марення хворої людини, або як до нової державної політики, тому інформація була безоціночною.

Ця пропозиція прозвучала в Олександро-Невській лаврі, в рамках Антикризової форуму, в Санкт-Петербурзі, на конференції "Віра і діло: соціальна відповідальність бізнесу під час кризи".

Директор Інституту економічних стратегій РАН Олександр Агєєв, розмірковуючи про минулу війну як про точку консолідації суспільства, запропонував подумати над можливістю надати виборче право 27 млн радянських громадян, які загинули під час ВВВ.

Він вважає, що таким чином загиблі змогли б впливати на поточні справи в країні, до розвитку і порятунку якої вони мали безпосереднє відношення. Наприклад, за них могли б голосувати їх сім'ї, додав Агєєв. "Акція" Безсмертний полк "- це приклад подібного вираження думки", - вважає Агєєв, не уточнивши, втім, стосується це тільки загиблих у Другій світовій, або починати треба з давніх часів. Голосів, однозначно, буде потрібна кількість в будь-яких виборах. Нічого не сказав Агеєв і про тих, хто був розстріляний і замучений сталінським режимом - чи їм потрібно надавати виборчі права?

Треба сказати, крім керівництва інститутом РАН, Агєєв займає безліч інших посад і мє безліч звань і регалій. Так, він є доктором економічних наук, членом Спілки письменників, завідувачем кафедри управління бізнес-проектами МІФІ, членом Ізборськ клубу, а також дворянином (звання отримано указом Марії Романової). У наприкінці 2015 року його балотувався на пост керівника директора Інституту економіки РАН, але не зібрав потрібної кількості голосів.

Від подібного наукового мракобісся стає незатишно навіть за державним кордоном між країнами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини