"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Росії "Роскомнадзор" офіційно дозволив називати кого треба "мудаками" і "мудилами"У Росії відбулося кумедне листування між головним редактором ЗМІ і Главою Федеральної служби з нагляду в сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) - з приводу використання обсценної (нецензурної) лексики в засобах масової інформації.

Як же так, стурбовано запитав редактор: явище є, а слова немає? І що робити, якщо раптом такий (м... і м...) попадається на шляху - як його назвати, щоб не потрапити під штраф гострозорого Роскомнагляду - адже в списку заборонених лайливих слів цих визначень немає?

Відповідь була гідною заборонного відомства. Погодившись, що раз є явище, значить, має бути і слово до нього, Роскомнагляд вирішив, що слова ці використовувати можна. Але краще б замінити синонімом. Але вже якщо зовсім не можна, то ладно. Так що, м... і м..., - стережіться! Вас ідентифікують вже в законному порядку - в друкованому та електронному вигляді.

З огляду на те, що запит відправлений був з редакції "Нової газети", від листування віяло тонким, невловимим стьобом, до якого Роскомнагляд причепитися на зміг. Що вдієш...

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини