"Підтримати"
Новини
Всі новини

Арсен Аваков обмовив Олега Тягнибока - рішення суду

Арсен Аваков оклеветал Олега Тягнибока - решение суда

9 лютого 2016 року Печерський районний суд м. Києва оголосив рішення у справі за позовом Голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та МВС.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на сайт ВО "Свобода"

Суд задовольнив позовні вимоги та зобов'язав сторону відповідача спростувати наклеп щодо подій 31 серпня, поширений під час брифінгу в міліційному відомстві. Відповідно, неправдивими визнано слова, якими Арсен Аваков напряму звинуватив Олега Тягнибока і ВО "Свобода" у наслідках подій біля Верховної Ради і зазначив, що націоналіст привів до парламенту "бандитів".

Як відомо, заяву лідер "Свободи" подав до суду ще у вересні минулого року. Однак декілька разів її розгляд переносили. 8 лютого відбулося останнє засідання Печерського райсуду у справі, яке завершилося дебатами сторін
Арсен Аваков оклеветал Олега Тягнибока - решение суда

Сьогодні ж суддя оголосила рішення: визнати інформацію, поширену на брифінгу глави МВС, щодо подій 31 серпня біля парламенту недостовірною та такою, що принижує честь і гідність Олега Тягнибока. Згідно з документом, інформацію має бути спростовано в той самий спосіб, яким її було поширено. Це має бути зроблено впродовж місяця з часу набрання чинности рішення суду.
Арсен Аваков оклеветал Олега Тягнибока - решение суда

Керівник Юридичної служби ВО "Свобода", один із представників Олега Тягнибока в суді Олег Бондарчук зазначає, що інформація, озвучена на брифінгу в міліційному відомстві, була завідома неправдивою:

"Згідно з презумпцією невинуватости, коли щодо людини нема вироку суду, її не можуть звинувачувати. Міністерство є найвищою установою в системі правоохоронних органів, і слідчі, які розслідують справи, перебувають у підпорядкуванні міністра. Тому очевидно, що вони не можуть розповсюджувати такої інформації. Щодо буцімто вини Олега Тягнибока навіть станом на сьогодні немає жодного судового рішення. Ба більше, лідеру "Свободи" не було вручено підозри у скоєнні будь-яких злочинів, адже на підтвердження цього немає ніяких доказів. І тому інформація, яку поширив на брифінгу керівник МВС Арсен Аваков, була завідома недостовірною"
.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини