"Підтримати"
Новини
Всі новини

ГПУ переслідує Семена Семенченко

ГПУ преследует Семена Семенченко

Слідчі Генеральної прокуратури разом з представниками військової прокуратури без необхідно дозволу українського Парламенту відкрили кримінальне провадження відносно парламентарія Семена Семенченко. Про це нардеп повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Кримінальне провадження було відкрито ще влітку минулого року. Генеральна прокуратура перевіряла всі "факти і докази", які публікувалися в українських ЗМІ методом звичайного вкидання. Йдеться нібито про протиправну мою діяльність на посаді комбата другого батальйону "Донбас". Перевірку цих "фактів" здійснювали ті ж самі прокурори, які займалися розслідуванням трагедії в Іловайські. В результаті цього, я добровільно з'явився на розмову і дав свідчення, які б допомогли слідству. Співробітники ГПУ сказали мені, що ніяких сумнівів щодо моєї причетності у них немає, і справу закрито"
, - йдеться в повідомленні

Колишній комбат "Донбасу" вважає, що причина дій ГПУ - його позиція по Іловайські та Дебальцеве

"Місяць тому я дізнався, що мій телефон прослуховується представниками українських спецслужб. Крім цього, силові відомства встановили за мною зовнішнє спостереження. А на початку поточного місяця до мене зателефонував слідчий Трохименко, який запропонував мені брехати. Для чого це робиться? Я думаю, що влада таким чином намагається мені помститися за мою позицію щодо поправок до Конституції України. Крім цього, правлячий режим не може змиритися з моєю позицією по трагедій в Іловайські та Дебальцеве"
, - написав Семенченко.

ГПУ преследует Семена Семенченко
ГПУ преследует Семена Семенченко
ГПУ преследует Семена Семенченко

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини