"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Вашингтоні впевнені, що Абромавічус на посаді глави МЕРТ України реалізував важливі реформи

В Вашингтоне уверены, что Абромавичус на должности главы МЭРТ Украины реализовал важные реформы


США хочуть бачити продовження реформ Абромавічуса в Україні.

"Він є одним з лідерів, який поставив інтереси України над власними. Він реалізував важливі реформи, і ми хотіли б бачити продовження цих реформ", - заявив на брифінгу в середу, 3 лютого, прес-секретар Державного департаменту США Джон Кірбі.

Айварас Абромавічус на посаді глави Міністерства економічного розвитку і торгівлі України ініціював багато важливих економічних реформ. США хотіли б, що ці реформи мали продовження для кращого майбутнього України.

Також Кірбі зазначив, що у Вашингтоні вважають необхідним, щоб лідери України забули про розбіжності і спрямували всі зусилля на реалізацію життєво важливих реформ. За його словами, офіційний Київ у цьому питанні може розраховувати на дружню підтримку Вашингтона.

3 лютого міністр економіки Айварас Абромавічус заявив про намір подати у відставку, однією з причин він назвав наростаючий тиск з боку близької до Порошенко народного депутата Ігоря Кононенка, а саме його спроби блокувати проведення реформ і бажання отримати контроль на потоками державних коштів на держпідприємствах.

У свою чергу Кононенко спробував відхреститися від висунутих Абромавичусом звинувачень і заявив про готовність скласти мандат "за рішенням фракції".

Представники західних країн, що виступили донорами українських реформ, негативно відреагували на відставку глави МЕРТ і озвучені ним причини свого відходу. Американський посол одним з перших відреагував на заяву Абромавичуса, назвавши його "одним з великих чемпіонів з проведення реформ" в Україні.

Президент України Петро Порошенко 3 лютого зустрівся з Абромавичусом і заявив, що глава МЕРТ повинен продовжити роботу на своїй посаді.

За матеріалами Укрінформ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини