"Підтримати"
Новини
Всі новини

Рекомендація: Зробіть свій вибір на користь заварного чаю

Рекомендация: Сделайте свой выбор в пользу заварного чая


Спеціальні пакети з чайної крихти, що мають приємний аромат і смаковиті якості, які віддалено нагадують справжній напій, були придумані для економії часу. Так як в наш час високих технологій більшість людей не знаходить часу навіть заварити для себе чашку міцного, смачного, ароматного, доброго чаю.

Користь чаю в пакетиках

На жаль, користь пакетованого чаю дуже сумнівна. Він виробляється з уламків обсмажених чайних листків, які майже не містять вітамінів і мікроелементів. Зате пакетики підходять для заварювання в чашці і розраховані на одну, конкретну порцію.

Чай в пакетиках в наданий час представлений досить широким асортиментом смаків і ароматів. Вибираючи підходящий для себе сорт або марку, орієнтуйтеся не тільки на подібні характеристики, але і на ціну продукту. Хороший чай в пакетиках не може коштувати дешево, в іншому випадку, ви ризикуєте придбати заварку, упаковану в дешевий матеріал із залишками клею.

Чим шкідливий чай в пакетиках

На жаль, недобросовісні виробники використовують для приготування чаю в пакетиках безліч зайвих компонентів. Це може бути прострочений листовий чай, звичайна трава або листя дерев. Крім того, у складі продукту часто присутні дешеві штучні ароматизатори та сушені фрукти, які по суті також є харчовими відходами. Подібний склад негативним чином позначається на здоров'ї людини.

Згідно з науковими дослідженнями чай в пакетиках містить величезну кількість фтору, що перевищує необхідну денну норму майже на 100%. При його регулярному споживанні фтористі сполуки в організмі стають настільки численні, що провокують: остеопороз, слабкість м'язів, рак, утворення кісткових шпор.

Також чай в пакетиках негативним чином впливає на міцність зубів, на початковому етапі це проявляється в утворенні темних плям на емалі.

Окремо необхідно торкнутися і питання культури пиття цього напою. На жаль, мало хто замислюється про те, що для виготовлення пакетиків також використовуються шкідливі синтетичні матеріали, металеві скріпки і клей. Подібні складові також згубним чином позначаються на здоров'ї людини.

Шкоду від напою на багато разів збільшується, якщо чай випити не відразу після заварювання, а залишити його настоюватися протягом кількох годин.

За матеріалами Користь і шкоду

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини