"Підтримати"
Новини
Всі новини

Діти індиго - феномен нашого часу

Дети индиго - феномен нашего времени

Кілька десятиліть потому вчені звернули увагу на те, що у світі народжується все більше дітей з незвичайними здібностями. Їх легко розпізнати завдяки феноменальним талантам і яскравим лідерським якостям. Їх феномен обумовлений не спадковістю і не вихованням.

Ще якихось тридцять років тому ніхто не чув про дітей індиго. Перші відомості про них з'явилися після того, як ясновидиця Н. Тепп заявила, що стали народжуватись діти з незвичайного кольору аурою. У основної маси людей вона золотисто-жовтого кольору, а у цих дітей виявилася темно-синій, індиго.

З тих пір, а саме з 1978 року, діти індиго у всіх на слуху. Але мало хто знає, які вони – діти індиго.

Виявляється, що на те, чи з'явиться у вашій родині диво-дитина не впливає ні спадковість, ні спосіб життя вагітної, ні її харчування під час вагітності. Єдине, що було помічено, що у багатьох майбутніх дітей індиго мала місце незначна родова травма шийного відділу хребта, і в перший рік життя був стійкий гіпертонус кінцівок.

Як розпізнати дитину індиго?

Дети индиго - феномен нашего времени


Особливістю розвитку дітей індиго є те, що їх мозок дозріває повільно, і, як наслідок, діти починають говорити пізніше, ніж їх однолітки. Потім мова з'являється раптово, причому дуже грамотна, з правильно побудованими реченнями. І дитина починає видавати таку інформацію, що ставить батьків у глухий кут.

Існує кілька ознак, за якими з великою ймовірністю можна сказати, ставиться ваша дитина до дітей індиго:
- самостійність – діти рано без допомоги дорослих починають вирішувати життєві завдання;
- психоемоційна неврівноваженість – дитина не стримує своїх емоцій, висловлює вголос те, що думає, іноді, навпаки, замикаючись у своєму внутрішньому світі;
- дуже розвинене почуття власної гідності, висока, але не завищена самооцінка;
- гіперактивність – ні хвилини не сидять на місці, постійно в русі, важко концентрують на чомусь свою увагу;
- мають добре розвинений інтелект, мислять досить нестандартно, часом ставлячи оточуючих у глухий кут своїми висловлюваннями;
- не визнають ніякого авторитету, будь то батьки чи вчителі, які на все мають свою думку, яку готові відстоювати;
- дуже творчі натури з різнобічними інтересами.

Цих дітей навіть називають незручними дітьми. Простіше виховувати слухняну спокійну дитину, яка не вимагає до себе постійної пильної уваги, не забирає стільки енергії. Але потрібно набратися терпіння, особливо коли справа стосується навчання дітей індиго.

Однією з проблем дітей індиго є синдром дефіциту концентрації уваги – такий діагноз часто ставлять дітям, яких неможливо втримати на місці і чим зацікавити. Необхідно, щоб і батьки, і вчителі розуміли, що перед ними не важка дитина, а дитина дуже обдарований, причому різнобічно.

Неврологи починають призначати сильнодіючі ліки, які гальмують нервову систему, щоб зняти гіперактивність дитини. Батьки, не замислюючись про наслідки, таким лікуванням призупиняють розвиток особистості так, як це було передбачено природою.

Про те, як виховувати дитину індиго, необхідно дізнаватися у фахівців, які займаються подібною практикою не один рік, щоб не зашкодити розвиткові здібностей дітей індиго.

Феномен дітей індиго вивчений не до кінця. Їх здібності безмежні, але для того, щоб ними скористатися, необхідно створити сприятливі умови для їх розвитку і приймати цих обдарованих природою дітей такими, як вони є, не намагаючись переробити за загальним шаблоном.


За матеріалами WomanAdvice

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме