"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дружину президента Естонії зобов'язали користуватися держпривілеями

Жену президента Эстонии обязали пользоваться госпривилегиями

Дружині президента Естонії Іеве Ільвес доведеться скористатися всіма привілеями першої леді, навіть незважаючи на те, що вона публічно відмовилася від них відразу після весілля. Як з'ясувалося, естонські закони не передбачають відмови чиновників від привілеїв. Тому всі державні блага і зручності, які визначаються чинним законодавством, повинні надаватися їм у повному обсязі.

Ось і Іеве Ільвес доведеться всупереч бажанням отримувати щомісячну зарплату в розмірі 2100 євро, користуватися послугами особистого секретаря, водія та охорони. Естонська держава також буде оплачувати її відпочинок, купувати для неї дорогі вбрання та прикраси для офіційних прийомів.

Нагадаємо, що другого січня відбулося весілля 62-річного президента Естонії Тоомаса Хендріка Ільвеса з 38-річною співробітницею міністерства оборони Латвії Купце, пише rg.ru. Це одруження породило чимало домислів про те, чому закохані вирішили так терміново обвінчатися. Адже ніхто не квапив їх з весіллям. Фінські газетярі вважають, що Ільвес і Купце офіційно оформили свої відносини з-за дворічної дочки Єви, яка, швидше за все, є дитиною президента Естонії. Журналісти підозрюють, що відносини Ільвеса з Купце тривають вже не один рік, і цілком можливо, що у пари за цей час з'явився спільний дитина.

Між тим мешканці Естонії незадоволені тим, що їхній президент обвінчався вже в третій раз за своє життя. Місцевий священик Марко Тийтус розповів, що отримав безліч листів від людей, які засуджують весілля Ільвеса. Люди писали священику про те, що не можна дозволяти президенту вінчатися, адже він вже неодноразово розлучався, тим самим порушивши шлюбні обітниці. Не подобається естонцям і біографія нареченої. Як стало відомо перед весіллям, вона в 90-х роках брала участь у латвійських конкурсах краси, і її досить відверті фотосесії були опубліковані в пресі. Крім того, у Іеви великі борги - вона повинна банкам близько 80 тисяч євро.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини